ülkemizde gelişen yeni bir dil=TiKKy Kayit10

Join the forum, it's quick and easy

ülkemizde gelişen yeni bir dil=TiKKy Kayit10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ülkemizde gelişen yeni bir dil=TiKKy

Tarantula
    Tarantula
    Admin
    Admin

Erkek
    Sitesi : http://www.krkmz.tk
    Madalya : ülkemizde gelişen yeni bir dil=TiKKy 1_mada10

Kişi sayfası
    Rep Puanı:
    ülkemizde gelişen yeni bir dil=TiKKy Left_bar_bleue50/100ülkemizde gelişen yeni bir dil=TiKKy Empty_bar_bleue  (50/100)

ülkemizde gelişen yeni bir dil=TiKKy Empty ülkemizde gelişen yeni bir dil=TiKKy

Mesaj tarafından Tarantula Salı Tem. 01, 2008 11:09 am

ülkemizde gelişen yeni bir dil=TiKKy
    *Evt arkadaşlar ülkemizde yeni gelişmekte olan bir dil var biliyor musunuz? Bu dilin ismi; Tikky(tiki) dili. **Bu yeni oluşan, hızla yayılan ve insanlara çekici gelen bir dil. Bu dile rastlamak için İstanbul İzmir Ankara gibi önde gelen şehirlern mekanlarına gitmek gerekiyor. **Bu yerler, sosyetenin tercihi olan Bağdat Caddesi, Nişantaşı, Akmerkez civarları İstiklal Caddesi **Fuar alanları Parklar gibi gençlğin yaygn olduğu yerler.. **Alın işte bu dilin nimetleri; * *Lütfaaan-lütfen, Biliyomısaaaaan-Biliyor musun, Hayvanssııaaan-hayvansın, **falan oldum-falan yapmak, hadi papaaay-Haydi baybay, intiharlardayım-çok üzüldüm, ,**pozitif elektrik alamadım senden yane, taam mı?-senden hoşlanmadım, **manita yapmışın -yeni arkadaşlık yapmışsın, inanmıyoroaam-inanmıyorum, **regular cola-normal kola (light değil), **yivrençsiaaan-iğrençsin**nerdeyim oldum - nerede olduğunu şaşırmak**partilemek - parti yapmak aklımdasyn yapmak - **cep telefonunu çaldırıp kapatmak -bay gelmek hatta kus gelmek - bıkmak, usanmak**çılgın atmak - delirmek* *Bir muhabbet örneği!* *merba merhaba**nasssın - nasılsın**ban iyyiam, san - ben iyiyim, sen**ban de ama çık mıkarrna yedıam - ben de ama çok**makarna yedim**vıraenç duryo dı mıa - iğrenç duruyor değil mi**vet, boyfrand yüznden labilir mia - evet, sevgilin**yüzünden olabilir mi**bilmiyoruam kia - bilmiyorum ki**narde okuyosssuan - nerede okuyorsun**kıç ünversitesia - koç üniversitesi* *Bazı kalıplar ve örnekler* *abi dün manyak bi pilav yaptıaam tırsar oldııum**Alocuuuumm çoooook korktuuuuummm**deermişimm sen de yeeermişinn**ay hadi öptüm şekaar**kafe caddede branc yapalım maaaaa**kendine çok iyi bakıyosuun tımaam mı kendine iyi davran şeakear olur maa**ay cıttan yaaneee**Aşkıyımmm naaaeeebeeeeerr**baba iyij©e disconnect falan oldun ortamlardan ßæ ...........**Bu gün böyle olmasada korkarım yakındır* No

Forum Saati Salı Ekim 08, 2024 8:22 pm