Aşk nikleri Kayit10

Join the forum, it's quick and easy

Aşk nikleri Kayit10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aşk nikleri

Tarantula
    Tarantula
    Admin
    Admin

Erkek
    Sitesi : http://www.krkmz.tk
    Madalya : Aşk nikleri 1_mada10

Kişi sayfası
    Rep Puanı:
    Aşk nikleri Left_bar_bleue50/100Aşk nikleri Empty_bar_bleue  (50/100)

Aşk nikleri Empty Aşk nikleri

Mesaj tarafından Tarantula Perş. Ekim 02, 2008 8:18 pm

herRŞeYi aNLaTaN gÖzLeR vaRKen sÖzLeR koLaYCıLıK oLuR YeTMeZdE zAtEn (6oRK€M)

ЪéИ øИц ĶάŁЪįмĐéИ ŚįŁĐįм Đéмį$ŚįИ, PéЯį$άИ ђάŁįИé qůŁĐůм Đéмį$ŚįИ, Ъά$Ķά ЪįЯ ŚéщqįŁį ЪцŁĐцм Đéмį$ŚįИ, ЧάĶı$мάż ŚéщqįŁįм ЧάĶı$мάż ŚάИά (BeTu$)

LoveOfGuard
    AşkıN BeKçiSi

sana göre ben bir baş ağrısıydım sen bunu bilemedin ama oysa sen benim tek ilacımdın

"love is pulling together when things get rougb"
    "aşk işler zorlaştığında birlikte kürek çekmektir" (chatlak kızz)

(((BiR GüN sEvGiiM SoRdU AşK NeDiR DiYe bİrAz zMn iStEdİm dÜşÜnEyİm dİyE ErTeSi gÜnÜ OnU GöRdÜm bİRiYlE KuLaĞıNa fISıLdAdImMm AşKk ıStIRaPtIr dİŞyEe)))

ne gaRip şey şu AŞK dedikLeri!!

Sana derdimi anLatmak istedim, sen kendini dinLedin.. HakLıydın, çok anLamLıydın..

> Gülüşüne kurşun sıksada unutmaki umuda kurşun işlemez gülüm..! (aslı)

> AŞK GÖLDE AÇAN BİR ÇİÇEKTİR, gözyaşları ile sulanır. (aslı)

> Gökteki yıldızlara anlattım seni, ardından sordum oda beni severmi diye, ay cevap verdi ordan o sevmesede sevilmeye değer diye..! (seven_serseri_06)

> .Roccoyum choq $ekeriM.aLbeniyim ßahanem cook.çikoLataLı qofretim arkadaŞLAr beni sewmeyeN warMı..?

> DünYa Ba$a DöNéBiLiR aMa Bén Ba$a DöNéMém...YaPaMam BiR DAha öLéMéM!! (aşık murat (p))

> AyRıLıK öLüM gİbİdİr,KeSeRsİn BiLekLeRiNi KeSiLmEZ,iŞtE o ZaMaN aNlArSıN iKi KeRe ÖlÜnMeZ...!!???

> SeNi BeNiM KaDaR SeVeNLeR SaNa BeNiM KaDaR HaSReT KaLSıNLaR...(alis__56@)

> DeMeK YaLANmıŞ OnCa şEY , BeN SaNa inaNdıM vE SeVdiM . Bir GüN gEldİ seN Benİ seVdİn BEn senİ SİLDİM....!!! (!!! €zG! !!!)

> BaZeN bİlE BiLe KaRşInDaKiNi ÜzMeK bAzEn De BiLE bİlE ÜzÜlMeKtİr AŞK...!!

> Adını askla kalbıme yazmısım bır gun unutur sılerım sanmısım senı sevdıgım ıcın özur dilerım..!

> Bir aşk diledim göz yaşım oldu bir dost diledim sırtımdan vurdu..

> 'aşk''sÖYleNİLen heRŞEYiN dOğRu OlDuĞu TeK şEydİrr..!

> LAYIK OLAN KAZANIR AMA KUSURA BAKMA KAYBETTİN ÇÜNKÜ LAYIK DEĞİLDİN!!!! [@cizi@]

> Serseriler ağlamaz ağlarsa kimse susturamaz unutma(sosyetekızı)herkes serseri olamaz [ me(aşk)be ]

> SEVENLERİN YALAN OLDUĞUNU BELLİ EDEN EN BÜYÜK GERÇEK YANLIZLIK DEĞİLMİDİR..

> BOŞ İNSANLARIN SÖZLERİYLE DOLACAĞIMA 1 YUDUM SANA MUHTAÇ KALIRIM..

ßiR kéFéné 2ßa$ sıqdr.bénimLé oLan hér daiM saqdr.tanRım yaqmr yaqdr.yéryüZündé pisLik Çok.yaLanLaRnda yanLı$ yokTa.doqrulr dökürkn dLimdn.béndn kötüSü yk içmdé sakLı kaLbé sapLı ok

Seyrederken hayatı en önden kendime sahne buLup oynadım….

BéNy séWMéK için proqRamLanma dewReLErini yaKArıM…(H)

A$kın çaLar saaTi..(H)

' Bu SaaTTéN SoNRa UGRaSMaM DuNuMLé Vé DuNuMDéKıLéRLé....BéN YaRıNa BaKaRıM, YaNıMDaKıLéRLé

A$kın Gözü Kör OLaßiLir Ama İnan ßan Karnı Achtır. İi SindiriLmémi$ 1 A$k ÜchünJü TékiLLéré Muhtachtır

Beny kaça böLersen böL seny ikiye katLarım.d

YéNi BiR sAyFa AçTıM kénDdİMé...iÇiNdé sén yOkSuN...KaLbİm HaYvAnAt BaHçésİ dégİLKi KöPéKLér ÖLSuN

iblisin ağzında sayıklandım, bir pirinç tanesiyim
    çakıllardan ayıklandım, çakallardan kaçtım.

KaRanLıkTa ü$ümék né Ky? VaRsın döküLsün KanatLarım…!

ßu aLémdé $ékLi ßén kOyaR ßéN çiZéRim,Oyunu ßéN ßa$LatıR ßéN ßitiRiRim! Né O İ$İné qéLmédimi:-* O zmn gaMé

OwéR qüséLim:

B!R!S! hakédéR , K!m!s! KahrédéR B!r!s! Mahvédér GÜnLér! éz-géÇ Kasvéti !...

Karmakarışıklaşmaktayım...!

KaÇaR oOoLMu$ iNsSaNLaR SéWiLMéKTéN , DuWaR öRMü$LeR KaLPLéRiNé YasSaKLaMı$LaR BéNy…

Gölgeler takibimde ardımda bir manzara yığını..

Huzur benden özür dilemeli gelmediği her gün için

éĞéR BéNy KaYBéDéRSéN B!R DaHa BuLaMaZSıN , o aÇ GöSsLü KaLBiNé RaaT BaTMaSıN...

ne tuhaf dimi içimi acıtanda sendin,acımı dindirejek olanda

BéNy uZahKTaN !ZLéD!N!Z !MRéND!N!Z B!L!oRuM, H!ÇB!R ZaMaN BéN!M G!B! oLaMaDıNıZ oLMaNıZı D!L!o0oRuM…

Seni Seven KaLbe Zulüm Et Et Edebildiğin KadaR bütün yoLLar Senin Olsun Git GİdeBildiğin KAdar....

Similar topics

-

Forum Saati Salı Ekim 08, 2024 8:27 pm