Browster [Free] Kayit10

Join the forum, it's quick and easy

Browster [Free] Kayit10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Browster [Free]

Tarantula
    Tarantula
    Admin
    Admin

Erkek
    Sitesi : http://www.krkmz.tk
    Madalya : Browster [Free] 1_mada10

Kişi sayfası
    Rep Puanı:
    Browster [Free] Left_bar_bleue50/100Browster [Free] Empty_bar_bleue  (50/100)

Browster [Free] Empty Browster [Free]

Mesaj tarafından Tarantula Perş. Ara. 04, 2008 7:30 pm

Browster [Free]

Browster [Free] 29621

Browster'ın özelliklerine bakacak olursak, kaliteli ve Internet Explorer, Opera vb. tarayıcılara rakip olacak gibi gözüküyor. Daha ilk sürümünden birçok gelişmiş özellikle karşımıza çıkmış. Hızlı, güvenli ve kolay olması ilk dikkat çeken özellikleri. Üretici, Browster'ın spyware içermediğinin altını çizmiş ve Windows XP kullanıcıları için Windows XP SP2'nin kurulu olmasını önermiş. Browster; PC Magazine, CNET, Time Magazine, Fortune, USA Today, DEMO News, Network World Fusion, ZDNet ve Datamation gibi dünya basınından olumlu görüşler almış ve ilgisini çekmiş. Programın en büyük dezavantajı ve eksiği ise; sadece Windows 2000/XP işletim sistemlerinde çalışması. Bu dezavantajı ile rakiplerinden bir adım geride; çünkü Internet Explorer, Opera gibi tarayıcılar Windows 2000/XP dışında çoğu işletim sistemiyle uyumluluk gösteriyor. Artısı ve eksisi ile kaliteli ve ileride daha iyi olacak Browster'ı mutlaka denemelisiniz.

Browster [Free] Prgip1xm6

Forum Saati Salı Ekim 08, 2024 8:31 pm